Półmisek żeliwny do serwowania, 210x150 mm

– Półmisek żeliwny firmy Stalgast został wykonany z bardzo trwałego materiału, dzięki czemu jest wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i łatwy w zachowaniu czystości. Czarna powierzchnia żeliwa uzyskiwana jest w procesie wypalania.

– Naczynie idealnie nadaje się do serwowania dań na gorąco. Grube dno długo utrzymuje temperaturę, a ciepło jest rozprowadzane równomiernie, dając doskonały efekt tak podczas pieczenia w piekarniku, jak również w trakcie gotowania na kuchenkach gazowych, elektrycznych, płytach indukcyjnych i ceramicznych. Ergonomiczne uchwyty ułatwiają użytkowanie.

– Aby naczynia żeliwne służyły jak najdłużej, warto pamiętać o ich właściwej konserwacji. Przed użyciem opłukać wodą i wysuszyć, po użyciu natomiast, jeszcze ciepłe, umyć z dodatkiem płynu do mycia naczyń, używając do tego szczotki. Po osuszeniu naczynie żeliwne zawsze należy natłuścić olejem roślinnym. W ten sposób odpowiednio je zabezpieczymy i dłużej będziemy cieszyli się jego doskonałymi właściwościami.

– – – – – – – – – – – – – –

Cechy produktu:

– idealne do serwowania potraw na gorąco

– naczynia wykonane z żeliwa o czarnej powierzchni

– kolor czarny uzyskany w procesie wypalania

– długo utrzymuje wysoką temperaturę serwowanych dań

– naczynia żeliwne wymagają zabiegu konserwacji, poprzez natłuszczanie powierzchni olejem jadalnym

– wysokość patelni 40 mm

kod pojemność (l) wymiary (mm) cena katalogowa netto cena outletowa netto
049012 0,8 210x150x(H)55 46,- 39,90,-

Produkt nowy, nieużywany.